DRR 100 Race
DRR 100 Race
DRR 100 Race
DRR 100 Race

DRR 100 Race

Nekompromisní dětská a juniorská čtyřkolka pro budoucí šampiony s kvalitním pérováním, silným, sportovně laděným motorem a robustní konstrukcí, která je už z obchodu schopná postavit se na start. Jedna z nejpopulárnějších dětských sportovních a závodních čtyřkolek na světě!

  

Technologie

Výkonný motor

Výkonný motor

Vysokovýkonný motor s laděným závodním výfukem má už v základu dostatek síly k předjíždění soupeřů. Automatické mazání dávkuje olej zcela samočinně, takže se nemusíte starat o premix. Robustní a účelná konstrukce motoru přispívá k nízké hmotnosti stroje a snižuje náklady na údržbu.

Špičkový podvozek

Špičkový podvozek

Precizní řízení a výborné jízdní vlastnosti dává čtyřkolce kvalitní odpružení a tuhý rám se širokým rozchodem. Přední kola jsou nezávisle zavěšená v širokých kyvných ramenech, zadek je odpružený progresivní pružinou. Díky nízké a široké stavbě je čtyřkolka velmi stabilní v zatáčkách. Výsledkem je špičková ovladatelnost a spousta vyhraných titulů.

Bezpečný řetězový pohon

Bezpečný řetězový pohon

Automatická převodovka umožňuje dítěti plně se soustředit na jízdu, aniž by muselo rozptylovat svoji pozornost řazením. Další výhodou automatické převodovky je, že zátah motoru je zcela plynulý, bez jakéhokoli přerušení hnací síly při přeřazování. Zadní kola jsou poháněna řetězem, který je v místech, kde by s ním dítě mohlo přijít do kontaktu, bezpečně zakrytý.

Vynikající odpružení

Vynikající odpružení

Kvalitní pružicí a tlumicí jednotky jsou seřiditelné v závislosti na terénu, náročnosti tratě, rychlosti jízdy a výkonnosti dítěte. Dlouhé zdvihy pérování a optimálně sladěné tlumiče žehlí terénní nerovnosti, jízda je maximálně bezpečná. Nezávislé zavěšení předních kol ve dvojitých lichoběžníkových ramenech umožňuje dokonalou trakci a perfektní ovladatelnost v zatáčkách.

Závodní brzdy

Závodní brzdy

Tříkotoučový brzdový systém je závodně dimenzovaný a snadno ovladatelný páčkami na řídítkách. Nášlapy tak zůstávají volné a bez překážek, což minimalizuje možnost sklouznutí nohy při jízdě.

Závodní sedlo

Závodní sedlo

Nekompromisní přístup se promítá i v sedačce. Ta svým tvarem umožňuje snadné přenášení váhy a poskytuje spolehlivou oporu při jízdě. Mysleli jsme dokonce i na neklouzavý potah pro bezpečnou jízdu v mokru a blátě.

 

 

Osvětlení

Osvětlení

Pokud se trénink protáhne až do slunce západu, oceníte výkonný přední světlomet. A když přijde čas závodů, můžete celé světlo snadno vymontovat. V základu je DRR 100 vybaven i koncovým / brzdovým světlem.

DŮRAZ NA BEZPEČNOST

DŮRAZ NA BEZPEČNOST

Velký důraz jsme kladli na bezpečnost. DRR 100 má výtrhovou pojistku, zakrytý řetěz, brzdy ovládané páčkami, pojistku proti nastartování se zařazenou rychlostí, plasty bez ostrých okrajů a celoplošné nášlapy bez rušivého pedálu.

Specifikace

Motor

Typ: dvoudobý kapalinou chlazený jednoválec
Objem: 89,2 ccm
Vrtání x zdvih: Ø 52 x 42
Kompresní poměr: 9.1 : 1
Zapalování: CDI
Startér: elektrický + nožní
Karburátor: PWK 28

Hnací systém

Pohon: zadních kol
Převodovka: CVT variátor (bez zpátečky)
Koncový převod: řetězem / 428H

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislé, dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní kyvná vidlice
Pérování přední: hydraulické tlumiče
Pérování zadní: hydraulický tlumič s progresivně vinutou pružinou
Brzdy přední: hydraulické kotoučové, 2x Ø 165 mm
Brzdy zadní: hydraulická kotoučová, Ø 220 mm
Pneu přední: 21 x 7 - 10 Kenda
Pneu zadní: 18 x 9.5-8 Unilli

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 1 480 mm
Celková šířka: 1 110 mm
Celková výška: 980 mm
Světlá výška: 200 mm
Hmotnost bez náplní: 127 kg
Nádrž: 5 l

    Fotografie a vyobrazení stroje nemusí odpovídat skutečnému provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikací.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace