Jste zde

O nás

Firma ASP Group s.r.o. je jedním z největších distributorů značkových čtyřkolek a ATV/moto doplňků ve střední a východní Evropě.

Společnost ASP Group s.r.o. je oficiálním dovozcem a velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových výrobců doplňků pro čtyřkolky a motocykly. Na trzích v České republice, Slovensku, Polsku a Rumunsku jsme také výhradními dovozci čtyřkolek/UTV Access Motor, Linhai, TGB a Textron, sněžných skútrů Arctic Cat, obojživelných vozidel Argo a elektrických skútrů Yadea, jejichž distribuci zajišťujeme prostřednictvím rozsáhlé profesionální dealerské sítě. Silnou a stabilní pozici na trhu si naše firma vybudovala díky poctivému přístupu a profesionálním službám s důrazem na kvalitu námi prodávaných produktů, které vždy předem sami ověřujeme a testujeme. Jsme ryze česká společnost, která prostřednictvím svých obchodních partnerů prodává dovážené čtyřkolky, doplňky a příslušenství na více jak 400 prodejních místech po celé Evropě.

U nás si vybere každý – od rekreačních jezdců, farmářů až po profesionální závodníky. V naší nabídce naleznete výrobky předních amerických a kanadských výrobců, jako například ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima, Fasst, Big Gun, Houser Racing, RPM a mnoho dalších. Téměř všechny nabízené produkty máme většinou skladem přímo v České republice, v centrálním skladu v Letkově u Plzně, a proto můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty. 

Hlavním cílem společnosti ASP Group s.r.o. je především spokojenost našich zákazníků, ale ani pojmy jako serióznost v obchodních vztazích, trvalá garance kvality našich produktů, rychlost a profesionalita poskytovaných služeb nejsou u nás jen prázdné fráze. 
Na přání našich zákazníků rádi individuálně objektivně doporučíme, a následně prostřednictvím našich dealerů odborně namontujeme veškeré námi nabízené doplňky. Navíc lze většinu námi dovážených čtyřkolek u vybraných dealerů před nákupem bezplatně vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách.

Více informací o společnosti ASP Group najdete na oficiálních stránkách www.aspgroup.cz

Velké skladové zásoby značkových doplňků a příslušenství