Příslušenství a doplňky

Kompletní nabídku našeho příslušenství najdete na aspshop.cz, aspshop.sk, a u našich prodejců.

Nabíječka Shark CN-4000

Nabíječka Shark CN-4000

Automatická inteligentní mikroprocesorová nabíječka všech typů 12V a 6V baterií: dolévacích, bezúdržbových, gelových, kalciových, AGM a EFB o kapacitě 1,2-130 Ah. Devět nabíjecích programů, oživovací program REPAIR, přehledný LCD displej.

Jump Starter Shark EPS-400

Jump Starter Shark EPS-400

Jako výkonný startovací zdroj nastartuje váš motor během několika okamžiků. Jako lehká kompaktní powerbanka nabije notebook, navigaci nebo mobil. Dlouhodobě napájí 12V spotřebiče jako kompresor, autovysavač, autoledničku apod.

Univerzální držáky nářadí

Univerzální držáky nářadí

Rychlé a spolehlivé upevnění nářadí, čtyřkolkového příslušenství a rybářského náčiní. Udržují pořádek doma, na chatě nebo na chalupě. Neocenitelné pro záchranné a speciální služby. Odolné proti stárnutí, povětrnosti, UV záření, mrazu i soli.

Helmy LS2

Helmy LS2

Oblíbené španělské přilby - motocyklové, motokrosové, čtyřkolkové, endurové, skútrové, vyklápěcí, dámské i juniorské. Kvalitní zpracování, vysoká bezpečnost, atraktivní design, vynikající poměr kvality, ceny a užitné hodnoty.

ALU kryty podvozku Shark

ALU kryty podvozku Shark

Hliníkové kryty podvozku SHARK jsou nejlepší způsob, jak ochránit spodek vaší čtyřkolky před poškozením od kamenů, skal a dalších přirozených nepřátel. Montážní otvory umožňují snadnou údržbu bez nutnosti demontáže krytu.

Univerzální radlice Shark

Univerzální radlice Shark

Vysoce odolné ATV/UTV radlice s patentovanou mrazuvzdornou konstrukcí umožňují odklízet sníh, v létě shrnovat sypké materiály jako štěrk, zeminu, písek, uhlí apod. K dispozici v různých barvách a v šířkách 132 cm a 152 cm.

Pneumatiky Bulldog

Pneumatiky Bulldog

Kvalitní cenově dostupné ATV / UTV pneumatiky s výbornou trakcí a příjemnými jízdními vlastnostmi. Vhodné pro většinu terénů i do extrémních podmínek. Vynikající životnost, vysoký obsah siliky, zvýšená odolnost proti proražení.

ATV boxy Shark

ATV boxy Shark

Univerzální pevné ATV/UTV boxy z vysoce kvalitního nárazuodolného polyetylénu s velkým vnitřním prostorem pojmou všechno, co potřebujete. Pro všeobecné i profesionální použití. Vodotěsné, uzamykatelné, bez nebo s opěrkou zad.

Čtyřkolkové a UTV pásy CAMSO

Čtyřkolkové a UTV pásy CAMSO

S pásy Camso můžete vaši čtyřkolku / UTV používat i v zimě místo sněžného skútru. Pásy Camso navíc umožňují jezdit i na površích bez sněhu, nezničí je bláto, písek ani štěrk a jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích ČR.

Vyhřívané doplňky HEAT DEMON

Vyhřívané doplňky HEAT DEMON

Heat Demon jsou jedny z nejlepších a nejkvalitnějších vyhřívaných doplňků na trhu. V naší nabídce najdete vyhřívané rukojeti, sedadla, vesty, vložky do bot a další vyhřívané doplňky. Heat Demon - místo chladu a mrazu teplo a pohodlí.

 Plastové boxy Kimpex

Plastové boxy Kimpex

Kanadská společnost KIMPEX je předním světovým dodavatelem doplňků a příslušenství pro čtyřkolky. ATV / UTV boxy KIMPEX jsou vysoce kvalitní, vodotěsné, uzamykatelné a připravené pojmout všechno, co potřebujete.

Pneumatiky a disky ITP

Pneumatiky a disky ITP

ITP je světovou jedničkou ve vývoji a výrobě pneumatik a disků pro čtyřkolky a UTV. Pneumatiky ITP, to je nejlepší poměr kvality, ceny a vynikajících jízdních vlastností. Navíc výborná trakce, skvělá ovladatelnost a vysoký kilometrový výkon.

LED rampy / LED světla Shark

LED rampy / LED světla Shark

Vysoce svítivá profesionální LED světla a světelné rampy SHARK dokáží proměnit noc v den. Mají vysokou životnost, jsou zcela bezúdržbové a svítí i pod vodou. Ideální pro čtyřkolky, UTV, motocykly, off-roady a nejrůznější pracovní stroje.

Vozíky Shark GARDEN 680

Vozíky Shark GARDEN 680

ATV vozíky Shark Garden 680 mají mimořádně pevnou a robustní konstrukci, která jim dává vysokou nosnost, dlouhou životnost a velkou odolnost. Díky širokým nízkotlakým pneumatikám jsou vozíky mimořádně šetrné k trávě a terénu.

Profesionální vozíky Shark Wood

Profesionální vozíky Shark Wood

Robustní vozíky Shark WOOD, to je vysoká nosnost, kvalitní zpracování a výborná terénní prostupnost díky širokým nízkotlakým pneumatikám. Dvounápravový vozík WOOD 1500 je navíc vybaven výklopným jeřábem.

Vozíky Shark Garden 150/300

Vozíky Shark Garden 150/300

S lehkými vozíky Garden 150/300 odvezete všechno, co potřebujete - trávu, dřevo, listí, zahradní odpad, stavební materiál atd. Jsou skvělým pomocníkem na zahradě nebo na farmě; šikmé zadní čelo umožňuje snadné vykládání.

Hliníkové nájezdy Shark

Hliníkové nájezdy Shark

Robustní hliníkové skládací nájezdy umožňují snadné nakládání čtyřkolek, ATV, UTV, motocyklů, zahradních sekaček apod. Oblouková konstrukce umožňuje nakládání strojů s nízkou světlou výškou. Z vysokopevnostního duralu letecké kvality.

Zametací kartáč PROFI

Zametací kartáč PROFI

Zametací kartáč PROFI je určen pro profesionální údržbu velkých ploch, příjezdových cest, chodníků, parkovišť, továrních hal a k odklízení sněhu. Pohon zajišťuje samostatný spolehlivý motor HONDA. Odolná práškově lakovaná konstrukce.

Mulčovací sekačka Shark

Mulčovací sekačka Shark

Profesionální mulčovací sekačka Shark s výkonným a spolehlivým motorem Honda je mimořádně vhodná k sečení na nepřístupných místech a v členitém terénu. Nízký tlak na půdu zabraňuje vytváření kolejí v měkkém podkladu. Záběr 120 cm.

MOTOROVÁ SEKAČKA SHARK

MOTOROVÁ SEKAČKA SHARK

Výkonná profesionální sekačka Shark je určená k sečení a ošetřování středně velkých až velkých ploch na zahradách, parcích a malých farmách. Sekačku lze připojit za všechny typy čtyřkolek, UTV a zahradních traktorů. Záběr 117 cm.

POSYPOVÉ VOZÍKY Shark

POSYPOVÉ VOZÍKY Shark

Posypové vozíky Shark jsou perfektním pomocníkem při rozvozu a rozmetání hnojiv a osiv, v zimě pomohou při údržbě komunikací, pro rozmetání soli, písku a dalších posypových materiálů. Nosnost 60 kg nebo 160 kg.

ATV oblečení Finntrail

ATV oblečení Finntrail

Špičkové ATV / UTV oblečení Finntrail vydrží i vodu, bahno a nejtěžší podmínky. V oblečení Finntrail se můžete bez obav brodit hlubokou vodou a přitom stále zůstanete v suchu a nezpocení. Finntrail, to je zcela bezkonkurenční pohodlí v každém počasí.

Vyhřívané rukojeti Shark

Vyhřívané rukojeti Shark

Vyhřívané rukojeti Shark - teplo na ruce, moderní technologie a mikroprocesorové řízení. Bez nutnosti lepení, rukojeti stačí pouze přišroubovat, což navíc zabraňuje jakémukoliv protáčení gripů. Pro všechny značky a modely čtyřkolek.

Oleje a přípravky Maxima

Oleje a přípravky Maxima

Motorové oleje pro běžné i závodní použití - dlouhodobá špičková ochrana motoru, nižší tření, vyšší výkon a prodloužená životnost komponentů. Kapaliny, chemie a kosmetika vyvinuté přímo pro motocykly a čtyřkolky.

Univerzální vyhřívání sedadel Shark

Univerzální vyhřívání sedadel Shark

Univerzální vyhřívání SHARK je určené pro vyhřívání sedadel čtyřkolek, UTV, motocyklů, sněžných skútrů atd. Karbonová topná tělíska pro rychlý nástup tepla. Snadná montáž, není třeba žádné lepidlo. Dva stupně vyhřívání.

POSTŘIKOVAČE Fimco

POSTŘIKOVAČE Fimco

Postřikovače pro čtyřkolky a UTV přední americké firmy Fimco. SPOT SPRAYER pro postřik a aplikaci insekticidů, herbicidů nebo dezinfekce s ruční postřikovací pistolí má dostřik 7,5 m, profesionální postřikovač s pevnou lištou má záběr 3,5 m.

ROZMETADLA Fimco

ROZMETADLA Fimco

Víceúčelové ATV / UTV rozmetadlo sypkých hmot, hnojiv, soli, písku a osiv ATV-DMS-12V pracuje s plynule proměnnými otáčkami, šířka posypu je 13 metrů, zásobník je na 62 l. Rozmetací kotouč je vyroben z nerezové oceli.

NAVIJÁKY COMEUP

NAVIJÁKY COMEUP

Naviják je základem každé jízdy v terénu. Navijáky s tažnou silou 1500lbs pro menší čtyřkolky a ATV příslušenství, navijáky s tažnou silou 3000 a 4000 lbs pro velké čtyřkolky a UTV. V provedení s ocelovým nebo syntetickým lanem.

VÝFUKY BIG GUN

VÝFUKY BIG GUN

Závodní výfuky Big Gun pro čtyřkolky a SxS zvyšují výkon, jsou lehčí než sériové a mají dokonalé dílenské zpracování. Největší nárůsty výkonu přináší kompletní výfukový systém. Možnost snížení hluku pomocí vložek Vortex.