Jste zde

PRO JUNIORSKÉ ČTYŘKOLKY

 

ITP - americké pneumatiky a disky

Vyberte si ze široké nabídky značkových pneumatik a disků americké firmy ITP. Firma ITP je více než 30 let světovou jedničkou ve vývoji a výrobě pneumatik a disků pro sportovní /užitkové a juniorské čtyřkolky. Pneumatiky ITP poskytují nadprůměrný záběr a ovladatelnost, stabilitu, vysokou životnost a vynikající poměr kvality, parametrů a ceny. ITP -  nejvýkonnější ATV pneumatiky na trhu. Made in USA.

Více informací na www.itptires.cz

 

 

FOX americké profesionální racingové tlumiče

V naší nabídce doplňků americké firmy FOX Racing Shox naleznete špičkové závodní tlumiče pro juniorské čtyřkolky. Pro lehké juniorské čtyřkolky je obzvláště vhodné vzduchové pérování Fox, protože funguje bez těžkých vinutých ocelových pružin. Vynikající tlumiče FOX zlepšují ovladatelnost, umožňují výrazně zlepšit časy na kolo a spolehlivě žehlí i největší díry a skoky. FOX Racing Shox - světová jednička v ATV tlumičích.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

Leager´s - racingové doplňky

Laeger's Racing, to je přední americký výrobce vysoce kvalitních závodních doplňků pro sportovní a juniorské čtyřkolky. Již 30 let tato firma neustále zdokonaluje podvozkové komponenty pro ještě lepší ovladatelnost a  ještě lepší jízdní vlastnosti čtyřkolek. Výsledkem je nejen rychlejší, ale i výrazně bezpečnější jízda, protože racingové doplňky Leager´s jsou vyvinuté aby vydržely to, co sériové díly nevydrží.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

FASST FLEXX - odpružená racingová řídítka

Závodní řídítka americké firmy FASST Company výrazně omezují vibrace a rázy, které se při jízdě přenášejí z předních kol do rukou, loktů a ramen dítěte díky jedinečnému patentovanému systému FLEXX. Řidítka FLEXX zlepšují ovladatelnost stroje a efektivně snižují nebezpečnou a nepříjemnou únavu rukou v průběhu závodu a při dlouhých jízdách. Vyměnitelné silentbloky umožňují přizpůsobit tuhost a míru propružení řídítek FLEXX podle vašich preferencí.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

RPM Dominator II - racingová zadní osa

Americké závodní zadní osy RPM Dominator II jsou považovány za nejpevnější a nejspolehlivější čtyřkolkové zadní osy na světě. Díky nejmodernějším výrobním technologiím a používání vysoce kvalitních materiálů jsou osy RPM Dominator II nejpoužívanějšími osami předních profesionálních závodníků a továrních týmů, žádná jiná závodní osa nezískala tolik vítězství a titulů. Osy RPM Dominator II navíc umožňují snadnou změnu délky oproti sériovým osám pro nastavení požadovaného rozchodu čtyřkolky.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

Precision - tlumič řízení

Tlumič řízení vám pomůže nejen dosáhnout lepších časů na kolo a při závodě omezuje únavu rukou, ale zároveň také omezuje rány a údery přenášené od předních kol do rukou. Špičkové čtyřkolkové tlumiče řízení Precision jsou plně nastavitelné závodní tlumiče řízení s mimořádnou mechanickou odolností. Patentovaná konstrukce umožňuje nastavit velikost útlumu odlišně pro jízdu přímo a pro průjezd zatáčkou. Tlumiče řízení Precision používá většina předních dětských čtyřkolkových jezdců v USA.

Více informací na www.aspgroup.cz