Jste zde

PRO SPORTOVNÍ ČTYŘKOLKY

 

ITP - americké pneumatiky a disky

Vyberte si ze široké nabídky značkových pneumatik a disků americké firmy ITP. Firma ITP je více než 30 let světovou jedničkou ve vývoji a výrobě pneumatik a disků pro sportovní čtyřkolky. Pneumatiky ITP poskytují nadprůměrný záběr a ovladatelnost, stabilitu, vysokou životnost a vynikající poměr kvality, parametrů a ceny. ITP -  nejvýkonnější ATV pneumatiky na trhu. Made in USA.

Více informací na www.itptires.cz

 

 

FOX americké profesionální racingové tlumiče

V naší nabídce doplňků americké firmy FOX Racing Shox naleznete špičkové závodní tlumiče pro vaší sportovní čtyřkolku. Vzduchové přední jednotky Fox jsou absolutní špičkou, navíc jsou mimořádně lehké, protože fungují bez těžkých vinutých ocelových pružin. Tlumiče FOX zlepšují ovladatelnost, umožňují výrazně rychlejší jízdu a spolehlivě žehlí i největší díry a skoky. FOX Racing Shox - světová jednička v ATV tlumičích.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

ODI - americké (gripy) rukojeti

Nabídka čtyřkolkových rukojetí přední americké firmy ODI sahá od jedinečných rukojetí s patentovaným systémem uchycení Lock-On, který se již stal světovým standardem dokonale pevného a rychlého systému uchycení rukojetí, až po širokou škálu klasických rukojetí v mnoha vzorech, designech a provedeních. Rukojeti vyrábí firma ODI z vlastních vysoce kvalitních a na úchop příjemných směsí, která již více než 25 let vyvíjí a zdokonaluje.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

FASST FLEXX - odpružená racingová řídítka

Závodní řídítka americké firmy FASST Company výrazně omezují vibrace a rázy, které se při jízdě přenášejí z předních kol do vašich rukou, loktů a ramen díky jedinečnému patentovanému systému FLEXX. Řidítka FLEXX zlepšují ovladatelnost stroje a efektivně snižují nebezpečnou a nepříjemnou únavu rukou v průběhu závodu a při dlouhých jízdách. Obdobný systém se nyní prosazuje i v americkém profesionálním motokrosu. Vyměnitelné silentbloky umožňují přizpůsobit tuhost a míru propružení řídítek FLEXX podle vašich preferencí.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

FRIXION - brzdové destičky

Sintrované brzdové destičky FRIXION jsou vhodné pro závodní i hobby účely, pro všechny druhy čtyřkolek. Vysoká tepelná a mechanická odolnost, vynikající brzdná účinnost na suchu, v písku, za mokra i v bahně jsou doplněny dalšími praktickými přednostmi - malým sklonem k vadnutí během závodu a nízkým opotřebením kotoučů.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

Precision - tlumič řízení

Tlumič řízení vám pomůže nejen dosáhnout lepších časů na kolo a při závodě omezuje únavu rukou, ale zároveň také omezuje rány a údery přenášené od předních kol do rukou. Špičkové čtyřkolkové tlumiče řízení Precision jsou plně nastavitelné závodní tlumiče řízení s mimořádnou mechanickou odolností. Patentovaná konstrukce umožňuje nastavit velikost útlumu odlišně pro jízdu přímo a pro průjezd zatáčkou. Tlumiče řízení Precision používá většina předních čtyřkolkových jezdců v USA jako Dustin Wimmer, John Natalie, Tim Farr, Joe Byrd, Doug Gust, Bill Ballance nebo Josh Frederick.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

 

 

RPM - racingová zadní osa

Americké závodní zadní osy RPM Dominator II jsou považovány za nejpevnější a nejspolehlivější čtyřkolkové zadní osy na světě. Díky nejmodernějším výrobním technologiím a používání vysoce kvalitních materiálů jsou osy RPM Dominator II nejpoužívanějšími osami předních profesionálních závodníků a továrních týmů, žádná jiná závodní osa nezískala tolik vítězství a titulů. Osy RPM Dominator II navíc umožňují snadnou změnu délky oproti sériovým osám pro nastavení požadovaného rozchodu čtyřkolky.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

HOUSER Racing - americké racingové doplňky

Závodní produkty Houser Racing, to jsou špičkové hi-tech racingové technologie Made in USA

pro závodníky, kteří chtějí zlepšit svoje výsledky. Houser Racing, to jsou dokonale promyšlená a technicky vyspělá řešení pro podvozky závodních čtyřkolek. V nabídce najdete tyče řízení, přední ramena,  kyvné vidlice a další racingové doplňky využívající  unikátní patentovaná řešení. 

Více informací na www.aspgroup.cz