Jste zde

PRO UŽITKOVÉ ČTYŘKOLKY

 

ITP - americké pneumatiky a disky

Vyberte si ze široké nabídky značkových pneumatik a disků americké firmy ITP. Firma ITP je více než 30 let světovou jedničkou ve vývoji a výrobě pneumatik a disků pro užitkové čtyřkolky. Pneumatiky ITP poskytují nadprůměrný záběr a ovladatelnost, stabilitu, vysokou životnost a vynikající poměr kvality, parametrů a ceny. ITP -  nejvýkonnější ATV pneumatiky na trhu. Made in USA.

Více informací na www.itptires.cz

 

 

MAXIMA - americké oleje přípravky nejvyšší kvality

Prémiové motorové oleje pro běžné i špičkové závodní použití. Vysokovýkonné polosyntetické, plně syntetické a vrcholné tri-esterové motorové oleje Maxima jsou vyvinuté přímo pro motocykly, čtyřkolky a Side-by-side, včetně závodních. Dlouhodobě poskytují maximální ochranu motoru, prokazatelně snižují tření, zvyšují výkon, prodlužují životnost motorů a udržují je v dokonalé vnitřní čistotě.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

SHARK - univerzální radlice

Mimořádně odolné radlice s patentovanou žebrovanou mrazuvzdornou polyetylenovou konstrukcí umožňují odklízet sníh i za největších mrazů stejně jako v létě shrnovat sypké materiály jako štěrk, zeminu, písek, uhlí apod. Inovativní vylehčené radlice SHARK mají lepší parametry a vyšší životnost než radlice ocelové, jsou také tišší a šetrnější ke čtyřkolce díky jejich flexibilní konstrukci zmenšující namáhání rámu. K dispozici v šířkách 132 cm a 152 cm.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

SHARK - hliníkové kryty podvozku

Hliníkové kryty podvozku SHARK jsou ten nejlepší způsob, jak ochránit spodní část vaší čtyřkolky, přední i zadní A-ramena a motorovou skříň před poškozením od kamenů, skal a dalších přirozených nepřátel. Z lehkého a vysoce odolného duralu tloušťky 4 mm, včetně montážních otvorů pro snadnou údržbu bez nutnosti demontáže krytu.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

KIMPEX - plastové boxy

Kanadská firma KIMPEX je jedním z nejlepších světových výrobců příslušenství pro čtyřkolky a motorsport. Plastové boxy KIMPEX jsou vysoce kvalitní, uzamykatelné, utěsněné a neustále připravené pojmout všechno, co na cestách nebo při práci potřebujete. V nabídce jsou také zadní boxy s integrovanou sedačkou pro spolujezdce, které elegantním způsobem zvyšují cestovní komfort a poskytují spolujezdci i řidiči více místa.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

TJD - patentované odpružené kanadské pásy

S patentovanými kanadskými pásy TJD můžete vaši čtyřkolku s pohonem všech kol používat i v zimě namísto sněžného skútru. Pásy TJD Xgen 4S mají mnoho předností oproti sněžným skútrům, od výrazně nižší pořizovací ceny přes velmi vysokou tažnou sílu až po možnost jezdit i na površích beze sněhu. Snadná montáž namísto kol. Pásy jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích v ČR.

Více informací na www.tjd-canada.cz

 

 

HEAT DEMON - vyhřívané doplňky

Americké vyhřívané doplňky Heat Demon patří k nejlepším a nejkvalitnějším vyhřívaným doplňkům vůbec. V třeskuté zimě i za podzimních chladů oceníte vyhřívané rukojeti řídítek a vyhřívaná sedadla, a pokud je pohodlí a teplo vaší velkou prioritou, najdete v nabídce i vyhřívané vesty, vložky do bot a další vyhřívané doplňky, které s jistotu udrží vaše ruce, tělo a nohy v teple.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

COMEUP - značkové navijáky

ComeUp, to jsou značkové navijáky s dlouholetou tradicí, velkou tažnou silou a vysokou spolehlivostí. V naší nabídce kvalitních značkových navijáků ComeUp si můžete vybrat základní typy s tažnou silou 1500lbs až po silné navijáky s tažnou silou 3000 a 4000 lbs, s ocelovým nebo syntetickým lanem. Součástí dodávky je vždy ovladač na řídítka, naváděč lana, tažné lano s hákem a  elektrická instalace, montážní desku je nutné objednat zvlášť podle typu čtyřkolky.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

SHARK - plastové a textilní  ATV boxy

SHARK Accessories, to je nový lídr v oblasti vysoce kvalitních doplňků a příslušenství pro čtyřkolky. Velkoobjemové zadní boxy Shark z vysoce kvalitního nárazuodolného LLDPE polyetylénu pojmou díky svým velkým vnitřním rozměrům všechno, co potřebujete na výlety, při práci, pro rybaření nebo lov. Vodotěsná víka jsou uzamykatelná, většina boxů je také vybavena čalouněnou opěrkou zad zvyšující pohodlí za jízdy.

Více informací na www.aspgroup.cz

 

 

SHARK - LED světla a LED světelné rampy

Vysokovýkonná profesionální přídavná a pracovní světla a světelné rampy SHARK. Tato vysoce svítivá světla nové generace s účinnou LED technologií jsou ideální pro čtyřkolky, motocykly, motorová vozidla a další pracovní techniku. Velmi silný zdroj světla s nízkou spotřebou proudu zajišťují vysoce kvalitní LED moduly CREE nebo EPISTAR s dosvitem až 950 m. SHARK světla a světelné rampy jsou zcela bezúdržbové, svítí i pod vodou a dosahují vysoké životnosti.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

 

SHARK - profesionální vozíky modelové řady wood

Značkové přívěsné vozíky řady WOOD nabízejí velký objem, vysokou odolnost a kvalitní zpracování. Vozíky WOOD nabízejí bezkonkurenční terénní prostupnost díky širokým nízkotlakým pneumatikám, robustní konstrukci a kvalitní galvanickou a práškově lakovanou ochranu. Dvounápravový Vozíky WOOD 1500 s výkyvně uloženými nápravami a navíc vybaven výklopným jeřábem je neocenitelný při převozu těžkých nákladů.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

SHARK - lehké hobby vozíky řady garden

Vozíky řady Garden jsou skvělým pomocníkem na zahradě nebo menší farmě při odvozu dřeva, trávy a zahradního odpadu, nářadí, stavebního materiálu atd. Šikmé zadní čelo umožňuje snadné vykládání vozíku, takže se s ním velmi dobře pracuje. Robustní ocelové práškově lakované rámy jsou odolné vůči korozi, korby z extrémně odolného plastu spolehlivě slouží i v zimních mrazech.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

SHARK - Vozíky řady Garden 550/680

Univerzální ATV vozíky s velkou sklápěcí korbou jsou opatřené velkými koly se širokými nízkotlakými pneumatikami, a proto mají nízký měrný tlak na půdu, méně se zabořují a jsou šetrné k trávě a terénu. Díky vysoké nosnosti a velké korbě z vysoce kvalitního plastu můžete bez obav naložit a odvést všechno, co potřebujete: dříví, trávu, zahradní odpad, zeminu a další sypké i kusové materiály. Pevná robustní konstrukce z práškově lakovaných ocelových profilů dává vozíkům dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

SHARK - skládací nájezdové rampy 

Heavy-duty hliníkové skládací nájezdy umožňují snadné a spolehlivé nakládání čtyřkolek, ATV, UTV, motocyklů apod. Lehké a robustní rampy Shark jsou opatřeny vyvýšenými bočnicemi pro bezpečné vedení. Oblouková konstrukce umožňuje najíždění strojů s malou světlou výškou. Z tažených duralových profilů z vysoce pevného leteckého duralu třídy 6016/T6. Středový nosník pro vyšší únosnost. Pogumované konce zabraňují poškrábání podlahy.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

SHARK - zametací kartáč PROFI pro čtyřkolky / UTV

Zametací kartáč PROFI je určen k připojení ke všem běžným typům čtyřkolek / UTV pro profesionální zametání velkých ploch, cest, chodníků, parkovišť, továrních hal a k odklízení sněhu v zimním období. Zametací kartáč je poháněn samostatným benzínovým motorem HONDA 6.5 HP, který umožňuje pohodlně prizpůsobovat otáčky kartáče rychlosti jízdy.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

SHARK - profesionální mulčovač s motorem HONDA 

Mulčovací sekačka Shark ATV120 je určena k připojení za čtyřkolku, UTV nebo malý traktor pomocí tažného zařízení. Poháněná výkonným čtyřdobým motorem Honda najde uplatnění při profesionálním nasazení. Sekačka je mimořádně vhodná i pro práce na nepřístupných místech a v členitém terénu. Nízký tlak na půdu zabraňuje vytváření kolejí v měkkém podkladu a minimalizuje škody na zeleni. Záběr 120 cm.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

SHARK - inteligentní nabíječka baterií  

Automatická inteligentní nabíječka 12V a 6V baterií: dolévacích, bezúdržbových, gelových, kalciových, AGM a EFB, motocyklových, čtyřkolkových i automobilových o kapacitě 1,2-130Ah, 9 nabíjecích programů, oživovací program REPAIR, velký LCD displej.

Více informací na www.aspshop.cz

 

 

Pneumatiky Sun-F

Sun-F, to jsou univerzální výkonné a cenově dostupné ATV / UTV pneumatiky pro široké použití. Ať už montované v prvovýrobě na čtyřkolkách mnoha značek nebo z nabídky našich prodejců nebo ASPshopu - pneumatiky Sun-F poskytují vždy optimální trakci, dobrý kilometrový výkon a vysokou provozní spolehlivost díky víceplátnové konstrukci ....a to vše za absolutně nejnižší cenu na trhu.

Více informací na www.aspgroup.cz